ГлавнаяАрхив выставокVisit Ukraine 2009

Visit Ukraine 2009

Открытие

30 сентября 2009

Завершение

02 октября 2009

Место

КИЕВЭКСПОПЛАЗА

Страна

Украина

Город

Киев

Организатор

ЕВРОИНДЕКС, ВК

По вопросам участия в выставке телефон

+7(495)664-34-80
Добавить в календарь

О выставке

30 вересня у столичному виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" розпочала роботу друга національна виставка-форум внутрішнього українського туризму Visit Ukraine 2009, організаторами якої виступають Рада з питань туризму та курортів і компанія "Євроіндекс".
В урочистому відкритті заходу взяли участь:
Юрій Петрович Зубко, заступник міністра культури і туризму України;
Анатолій Іванович Пахля, голова Державної служби туризму і курортів України;
Микола Іванович Євдокименко, академік, голова правління, генеральний директор Асоціації готельних об'єднань і готелів міст України;
Євген Вікторович Самарцев, голова Ради з питань туризму та курортів;

Валерій Олександрович Пекар, президент компанії "Євроіндекс".

Цього року експозиція Visit Ukraine представляє історичні та культурні пам'ятки різних регіонів країни, курорти, заповідники, музеї, а також можливості для оздоровчого, активного, дитячого, молодіжного й екотуризму, послуги готелів, ресторанів, перевізників. Серед понад 50 експонентів Visit Ukraine 2009 — такі відомі турагенції, як UA Travel, "Дея Тур", "Фагот-тревел плюс", "Феєрія", готелі Roche Royal, "Арата", "Вежа Ведмежа", "Пальміра Палас", "Старая Вена", "Україна" та багато інших.

Майданчиком для живого спілкування та обговорення нагальних професійних проблем є заходи ділової виставкової програми, що розпочалися конференцією "Маркетинг міст. Досвід та ефективні інструменти перетворення міста на туристичний осередок регіону".
Цікавою подією виставки став Music Fest Visit Ukraine, який привернув увагу багатьох відвідувачів та учасників. Настрій та позитивні емоції задавала жива музика у виконанні українських молодіжних виконавців.